Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist polecany jest do dyscyplinowania niesfornych kosmyków, pomaga ułożyć fryzurę oraz zredukować puszenie i elektryzowanie się włosów. Jeżeli twoje pasemka są matowe, często je suszysz i prostujesz, to ten produkt również jest dla ciebie. Nie wierzysz? Sprawdź i zobacz, jak działa.it works.

Sprawdź, jak działa olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist może być stosowany jako lekka odżywka i produkt do stylizacji. Elektryzowanie i puszenie się włosów nie będą już twoim problemem. Co więcej, kosmetyk jest pomocny w stylizacji, zapewnia pasemkom blask, ułatwia szczotkowanie i przyspiesza suszenie.

Zabezpiecza również włosy przed gorącym powietrzem suszarki lub prostownicy, promieniami słonecznymi i niektórymi składnikami farby do włosów.

Czy wiesz, jak stosować olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist możesz stosować zarówno na suche, jak i na wilgotne pasemka. Produktem spryskaj włosy po myciu głowy lub tuż po wysuszeniu. Olejek zaaplikowany na mokre pasemka ułatwi szczotkowanie, natomiast nałożony na suche kosmyki nada im naturalnego połysku. Co najlepsze, wcale nie musisz myć głowy po zaaplikowaniu olejku Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist.

Co zawiera olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist zawiera kilka silikonów i substancji zapachowych. Poza tym, w produkcie znajdziemy olejki jojoba, bambusowy, z pestek winogron, z awokado, a także oliwę z oliwek. Wszystkie składniki są bogate w wiele witamin i mikroelementów, które zapewniają włosom i skórze głowy prawidłową kondycję.

Podsumowanie: Jeżeli masz zniszczone włosy, użyj olejku Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist. Często korzystasz z suszarki, prostownicy lub lokówki? Lubisz farbować włosy i poddawać je stylizacji na gorąco? Jeśli tak, to w twojej codziennej pielęgnacji również przyda się olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist.

Na plus:

  • dyscyplinuje kosmyki i ułatwia układanie fryzury
  • pomaga w szczotkowaniu
  • konsystencja lekkiej mgiełki
  • chroni przed promieniami i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • zabezpiecza włosy podczas suszenia i prostowania
  • zawiera naturalne olejki

Na minus:

  • działa tylko powierzchniowo
  • mógłby lepiej zadbać o wewnętrzne struktury pasemek