Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care

Olejek do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care przeznaczony jest do rozczesywania i modelowania. Poradzi sobie nawet z bardzo splątanymi pasemkami i kołtunami, ujarzmi niesforne kosmyki, a także ułatwi szczotkowanie. Jeżeli i ty masz z tym problem, zastosuj Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care.

Sprawdź, jak działa olejek do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care?

Olejek do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care działa na wewnętrzne i na zewnętrzne struktury włosów. Kosmetyk zmiękcza, wygładza i ułatwia szczotkowanie. Co więcej, zapewnia pasemkom wiele składników odżywczych, działających na zewnętrzne struktury włosów. Produkt ma lekką konsystencję, która nie obciąża i nie skleja pasemek oraz nie powoduje przetłuszczania skóry głowy.

Dodatkowo zapewnia włosom delikatny i przyjemny zapach.

Czy wiesz, jak stosować olejek do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care?

Aplikacja produktu jest bardzo łatwa. Wystarczy, że przed użyciem wstrząśniesz butelkę, a następnie spryskasz włosy. Olejek Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care nanieś na suche lub na mokre włosy. Spryskane kosmetykiem suche pasemka staną się bardziej błyszczące i ładniejsze, natomiast wilgotne pasemka staną się łatwiejsze do rozczesania. Nie ma potrzeby zmywania olejku Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care z głowy.

Co zawiera olejek do włosów Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care?

Olejek do włosów Dove Nutrivite Solutions Nurishing Oil Care zawiera silikony, sztuczne substancje zapachowe, składniki wysuszające i mogące powodować podrażnienia. W składzie produktu znajdują się również olejki: migdałowy, kokosowy i arganowy. Wszystkie składniki zapewniają włosom ochronę i odżywienie.

Podsumowanie: Jeżeli zleży ci na tym, aby szybciej suszyć włosy i łatwiej je szczotkować, wypróbuj olejek Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care. Poza tym, produkt można stosować także wtedy, gdy twoje włosy są pozbawione blasku oraz nadmiernie puszą i elektryzują się.

Na plus:

  • pomaga szczotkować i modelować włosy
  • nadaje włosom miękkość i wygładza je
  • zawiera trzy naturalne olejki
  • łatwa aplikacja
  • zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów

Na minus:

  • nie pielęgnuje włosów w prawidłowy sposób
  • nałożony w dużych ilościach może przetłuszczać skórę głowy i włosy
  • silikony mogą uniemożliwiać przenikanie składników odżywczych w głąb pasemek
  • aby olejek zadziałał lepiej musisz zastosować dodatkową pielęgnację: maskę i odżywkę