Dwufazowy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime

Olejek dwufazowy Kerastase Elixir Ultime polecany jest do pielęgnacji włosów cienkich, wrażliwych i podatnych na uszkodzenia. Jeżeli masz właśnie taką fryzurę, to ten kosmetyk jest dla ciebie. Dzięki niemu twoje pasemka znów staną się mocne i gęste.

Sprawdź, jak działa dwufazowy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime

Dwufazowy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime działa zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zmiękcza, wygładza i nabłyszcza. Produkt zapewnia pasemkom podwójną objętość, unosi kosmyki u nasady i pomaga wymodelować fryzurę. Co więcej, dwufazowy olejek Kerastase Elixir Ultime odżywia skórę głowy i włosy, dostarczając im witamin A, D i E.

Kosmetyk zabezpiecza pasemka przed działaniem wolnych rodników, promieniowania słonecznego i innych szkodliwych czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego.

Czy wiesz, jak stosować dwufazowy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime jest produktem dwufazowym. Co to oznacza? Znajdują się w nim dwie fazy (warstwy) kosmetyku, które należy ze sobą wymieszać. Dlatego przed każdą aplikacją wstrząśnij butelkę olejku. W ten sposób uzyskasz jednolitą konsystencję, którą bez przeszkód nałożysz na włosy. Opakowanie olejku Kerastase Elixir Ultime wyposażono w pompkę. Niewielką ilość produktu wyciśnij na dłoń, a następnie wmasuj we włosy.

Co zawiera dwufazowy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Dwufazowy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime zawiera cztery bardzo cenne składniki. A są to roślinne olejki: kukurydziany, arganowy, pracaxi i kameliowy. Pierwszy z nich dogłębnie odżywia włosy i skórę głowy. Olejek arganowy zawiera moc witamin i minerałów. Olejek pracaxi działa antyrodnikowo, a olejek kameliowy ma działanie nabłyszczające.

Podsumowanie: Twoim włosom brak połysku i substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania? Wypróbuj dwufazowy olejek Kerastase Elixir Ultime. Jeżeli twoje pasemka są cienkie i słabe, a także brakuje im objętości, ten kosmetyk również ci się przyda. Wypróbuj, a przekonasz się, jak działa ten produkt.

Na plus:

  • zawiera cztery olejki roślinne
  • działa zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz
  • chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych
  • prosta i szybka aplikacja
  • wzmacnia włosy i dodaje im objętości

Na minus:

  • polecany tylko do włosów cienkich
  • zadziała tylko wtedy, gdy połączysz ze sobą dwie fazy kosmetyku
  • intensywny zapach