Olejek do włosów Garnier Fructis Goodbye Damage

Zniszczone włosy i końcówki? Matowe i osłabione pasemka? Jeżeli i ty takie masz, to najwyższa pora wypróbować olejek o włosów Garnier Fructis Goodbye Damage. Kosmetyk możesz też stosować wtedy, gdy często farbujesz lub stylizujesz włosy na gorąco.

Sprawdź, jak działa olejek do włosów Garnier Fructis Goodbye Damage?

Olejek Garnier Fructis Goodbye Damage regeneruje uszkodzone włosy i pielęgnuje ich końcówki. Zapewnia pasemkom miękkość i połysk. Co więcej, kosmetyk wygładza włosy, ujarzmia kosmyki i pomaga w modelowaniu fryzury. Jeżeli twoja fryzura bardzo często narażona jest na działanie wysokiej temperatury lub składniki farb koloryzujących, to ten produkt również jest dla ciebie.

Olejek Garnier Fructis Goodbye Damage ułatwia szczotkowanie, odbudowuje zniszczone pasemka i sprawia, że wyglądają na zdrowsze i ładniejsze.

Czy wiesz, jak stosować olejek do włosów Garnier Fructis Goodbye Damage?

Opakowanie olejku do włosów Garnier Fructis Goodbye Damage zostało wyposażone w wygodny aplikator. To za jego pomocą wydozujesz odpowiednią ilość produktu. Jednak pamiętaj: im mniej kosmetyku użyjesz, tym lepiej dla twoich włosów. Uważaj, bo zbyt dużo olejku może doprowadzić do przetłuszczenia włosów i skóry głowy. A jak poprawnie stosować Garnier Fructis Goodbye Damage? Jedną lub dwie krople nałóż od połowy długości włosów i wetrzyj w końcówki. Po upływie około godziny głowę dokładnie umyj szamponem.

Co zawiera olejek do włosów Garnier Fructis Goodbye Damage?

Oprócz silikonów w składzie olejku do włosów Garenier Fructis Goodbye Damage zawiera olejek z amli. Niestety ta substancja znajduje się na ostatnim miejscu w składzie produktu. Jego zadaniem jest odżywienie i regeneracja zniszczonych pasemek. Silikony natomiast chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego.

Podsumowanie: Jeżeli masz zniszczone włosy, śmiało zastosuj olejek Garnier Fructis Goodbye Damage. Lubisz farbować i stylizować na gorąco swoje pasemka? Ten kosmetyk również ci się przyda. Jeśli chcesz mieć mocne, lśniące i zadbane włosy, to kurację rozpocznij już dziś.

Na plus:

  • ułatwia stylizację i modelowanie włosów
  • chroni przed wysoką temperaturą
  • łatwa aplikacja – kosmetyk ma formułę mgiełki
  • nabłyszcza i wygładza pasemka

 Na minus:

  • zawiera olejek z amli, który jest na ostatnim miejscu w składzie produktu
  • w kosmetyku znajduje się bardzo dużo silikonów
  • może przetłuszczać włosy i skórę głowy
  • nie wpływa na poprawę kondycji pasemek
  • mała pojemność opakowania
  • owocowy zapach nie każdemu może się spodobać