Olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultime Crystal Shine

Nabłyszcza, dyscyplinuje i zapewnia termoochronę. Właśnie tak działa olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultime Carystal Shine. Co ciekawe produkt był testowany dermatologicznie, dlatego mogą go używać osoby z wrażliwą skórą głowy i delikatnymi włosami. Jeżeli masz właśnie taką fryzurę, koniecznie wypróbuj ten kosmetyk.

Sprawdź, jak działa olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine?

Olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine zabezpiecza przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez urządzenia fryzjerskie, chroni podczas stylizacji na gorąco i farbowania włosów. Przeciwdziała uszkodzeniom, które mogłyby powstać podczas suszenia, prostowania i robienia loków. Co więcej, kosmetyk nabłyszcza, wygładza i ułatwia szczotkowanie. Najlepiej sprawdzi się podczas pielęgnacji włosów normalnych.

Czy wiesz, że olejek Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine chroni fryzurę przed temperaturą 220°C?

Czy wiesz, jak stosować olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine?

Olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine możesz stosować zarówno na suche, jak i na mokre włosy. Przed aplikacją wstrząśnij butelkę, a następnie z odległości około 15 cm spryskaj pasemka. Kosmetyku używaj, gdy chcesz suszyć, prostować lub robić loczki. Jeżeli masz problem z rozczesaniem splątanych pasemek, także pomoże ci olejek Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine.

Co zawiera olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine?

Olejek do włosów Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine zawiera silikony i olejek morelowy. Silikony zapewniają powierzchniową ochronę przed promieniowaniem UV i szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Olejek morelowy, bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminy, zapewnia piękny połysk włosom i prawidłową kondycję skórze głowy.

Podsumowanie: Jeżeli twoje włosy potrzebują ochrony przed wysoką temperaturą lub są pozbawione połysku, to olejek Schwarzkopf Essence Ultimate Crystal Shine jest właśnie dla ciebie. Ma lekką konsystencję, która nie obciąża i nie skleja pasemek.

Na plus:

  • zapewnia włosom termoochronę
  • dyscyplinuje niesforne kosmyki
  • chroni włosy podczas stylizacji na gorąco i podczas farbowania
  • formuła w postaci mgiełki/sprayu
  • nie skleja i nie obciąża pasemek

Na minus:

  • zawiera tylko jeden olejek
  • nie odżywia dogłębnie włosów
  • w składzie znajdziemy silikony
  • olejek działa tylko na zewnętrzne struktury pasemek
  • nie pomaga w walce z łupieżem, nie hamuje wypadania włosów oraz nie ma właściwości leczniczych i pielęgnacyjnych