Olejek arganowy do włosów John Masters Organics

Polecany do każdego typu włosów. Olejek arganowy John Masters Organics składa się z naturalnych substancji. Z tego powodu mogą stosować go osoby z wrażliwą skórą głowy i delikatnymi włosami. Co ciekawe, kosmetyku można używać także do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Zamknięty jest w małej, 59 ml butelce z pipetką. Czy arganowy olejek do włosów John Masters Organics pomoże i tobie?

Sprawdź, jak działa arganowy olejek do włosów John Masters Organics

Arganowy olejek do włosów John Masters Organics działa na włosy i na skórę głowy. Jest pomocny w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia i pH. Zapewnia pasemkom elastyczność i miękkość, zaraz po aplikacji włosy są błyszczące i piękne. Co więcej, arganowy olejek do włosów John Masters Organics dostarcza wielu składników odżywczych, które z dnia na dzień coraz lepiej dbają o twoje włosy i skórę głowy. Jakby tego było mało, produkt pomaga w szczotkowaniu pasemek i zapobiega powstawaniu kołtunów.

Z całą pewnością przyda się długowłosym dziewczynom.

Czy wiesz, jak stosować arganowy olejek do włosów John Masters Organics?

Nie ma w tym nic trudnego. Opakowanie arganowego olejku do włosów John Masters Organics wyposażono w pipetkę, która ułatwi każdą aplikację. Ilość kosmetyku dopasuj do długości i grubości fryzury. Olejek nanieś na suche lub wilgotne pasemka, na całą ich długość lub tylko na końcówki. Kosmetyk dokładnie wmasuj, pozostaw na około godzinę, a potem zmyj szamponem bez zawartości SLS. Arganowy olejek do włosów John Masters Organics możesz nałożyć już po wysuszeniu fryzury. Wtedy twoje pasemka będą lśniące i gładkie.

Co zawiera arganowy olejek do włosów John Masters Organics?

Najważniejszym składnikiem John Masters Organics jest olejek arganowy. Pozyskuje się go z arganii żelaznej, drzewa rosnącego w Północnej Afryce. Olejek arganowy zawiera wiele witamin i minerałów, a także kwasy tłuszczowe. To właśnie one zapewniają włosom i skórze głowy prawidłową kondycję. Poza tym, ten składnik olejku do włosów John Masters Organics ma działanie antyoksydacyjne i jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym. Redukuje wolne rodniki i chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Podsumowanie: Jeżeli masz zniszczone i matowe włosy, zastosuj arganowy olejek John Masters Organics. Kuracja na pewno przyniesie wymarzone efekty, a twoje pasemka staną się zdrowe i mocne. Skorzysta na tym również skóra głowy. Jeżeli twoje włosy potrzebują regeneracji i ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, to arganowy olejek John Masters Organics również ci się przyda.

Na plus:

  • pielęgnuje włosy i skórę głowy
  • ułatwia szczotkowanie i modelowanie
  • dostarcza włosom wiele witamin
  • łatwa aplikacja
  • zawiera olejek arganowy i naturalne antyoksydanty
  • pierwsze efekty widać już po kilku zastosowaniach

Na minus:

  • mała pojemność