Olejek do włosów Nanoil

Olejek Nanoil polecany jest każdemu, kto zechce zadbać o swój skalp. Powstały trzy rodzaje produktu i dlatego wszyscy wybiorą odpowiedni dla siebie. Mamy zatem olejki do włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Każdy z nich zawiera niezwykle cenne dla skóry głowy i włosów składniki, w tym olejki roślinne, witaminy, jedwab, keratynę, filtry UV. Wszystkie te cenne składniki zamknięto w 100 ml butelce.

Sprawdź, jak działa olejek do włosów NanoilNajlepszy olejek do włosów Nanoil

Olejek Nanoil działa zarówno na włosy, jak i na skórę głowy. Olejek do włosów wysokoporowatych regeneruje zniszczone pasemka, wzmacnia cebulki włosowe, hamuje oznaki łupieżu, nabłyszcza i wygładza elektryzujące się pasemka. Olejek do włosów średnioporowatych zapobiega rozdwajaniu się końcówek, reguluje pracę gruczołów łojowych, podkreśla naturalny kolor włosów, nawilża i ułatwia stylizację. Olejek do włosów niskoporowatych poprawia objętość włosów, ogranicza wydzielanie sebum i ułatwia modelowanie.

Dzięki zawartości naturalnych składników każdy rodzaj Nanoil dostarcza skórze głowy wielu witamin, mikroelementów i innych odżywczych substancji.

Czy wiesz, jak stosować olejek do włosów Nanoil?

Kosmetyk nakładaj na suche lub mokre włosy, zaraz po umyciu lub wysuszeniu pasemek. Nanoil równie dobrze możesz aplikować na skórę głowy w celu odżywienia cebulek włosowych. Olejek bardzo dobrze sprawdzi się jako dodatek do innych produktów pielęgnacyjnych. Nanoil mogą stosować nawet panowie. Dzięki kosmetykowi zadbają o zarost.

Co zawiera olejek do włosów Nanoil?

Olejek Nanoil zawiera wiele naturalnych składników, które zostały specjalnie dobrane do trzech porowatości włosów. Dlatego składy kosmetyków różnią się między sobą. W produktach znajdziemy roślinne olejki, witaminy A i E, filtry UV, jedwab, lanolinę, keratynę, panthenol, kerastim i baicapil.

Podsumowanie: Olejek Nanoil polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów: niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Zadba nie tylko o pasemka, wypielęgnuje też skórę głowy. Jeżeli nie wiesz, jak poradzić sobie z niesfornymi kosmykami, twoje włosy są zniszczone lub przetłuszczają się, to Nanoil im pomoże.

Na plus:

  • zawiera roślinne olejki i wiele innych cennych składników
  • nawilża i regeneruje końce włosów
  • odżywia skórę głowy
  • chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • ułatwia stylizację na gorąco i szczotkowanie włosów
  • zapobiega wypadaniu włosów
  • aplikacja produktu jest bardzo łatwa
  • w butelce mieści się 100 ml

Na minus:

  • w czarnej butelce nie widać poziomu olejku

Dowiedz się więcej na stronie Nanoil: nanoil.pl