Olejek do włosów Khadi to remedium na dermatologiczne problemy związane ze skórą głowy. Mimo że nie wpłynie on znacząco na kondycję włosów, to warto stosować go regularnie, aby zadbać o skalp. Dodatkową zachętą mogą być naturalne składniki, znajdujące się w olejku Khadi, a stosowane w tradycyjnej medycynie indyjskiej.
Sprawdź, jak działa przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi
Przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi nawilża i oczyszcza skórę głowy. Łagodzi podrażnienia i ma działanie antyseptyczne. Kosmetyk poprawia cyrkulację krwi w komórkach skóry głowy, dzięki czemu składniki odżywcze szybciej przedostają się do cebulek włosowych. Olejek Khadi oczyszcza włosy u nasady i pobudza je do wzrostu. Produkt ma także działanie antybakteryjne; zapobiega powstawaniu łupieżu.
Czy wiesz, jak stosować przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi?
Pamiętaj, aby przed zastosowaniem kosmetyk dokładnie wstrząsnąć. Następnie rozdziel pasemka, a olejek Khadi nałóż na całą skórę głowy. Aby lepiej się wchłonął, zrób masaż opuszkami palców. Taki zabieg nie tylko poprawi absorpcję witamin i minerałów. Wzmocni cebulki włosowe i pozwoli ci się zrelaksować. Przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi na skórze głowy pozostaw na około godzinę, a potem zmyj delikatnym szamponem.
Równie dobrze kosmetyk możesz zostawić na całą noc. Efekty gwarantowane.
Co zawiera przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi?
Przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi zawiera wiele naturalnych składników. Są wśród nich następujące olejki: sezamowy, musztardowy, cytrynowy, z drzewa herbacianego, z kozieradki, kamforowy. W produkcie znajdziemy również substancje zapachowe pochodzące z ekologicznych upraw i pozyskiwane z roślin hodowanych specjalnie do tego celu.
Podsumowanie: Jeżeli masz problem z łuszczącą i przetłuszczającą się skórą głowy, koniecznie wypróbuj olejek Khadi. Być może nie będziesz musiała korzystać z pomocy lekarza, a przyjmowanie leków okaże się zbędne. Co więcej, twoje włosy odzyskają blask, staną się zdrowe i piękne.
Na plus:
- likwiduje łupież i reguluje pracę gruczołów łojowych
- przywraca skórze głowy prawidłowe pH
- zawiera mnóstwo naturalnych olejków
- odżywia cebulki włosowe
- działa zewnętrznie i wewnętrznie na włosy
Na minus:
- nie rozwiązuje innych problemów skórnych i tych związanych z włosami
- nieprzyjemny i zbyt mocny zapach
- olejek może brudzić ubrania i skórę twarzy
- trudno kupić go w drogeriach